Рейтинг Ющенка "переріс" рейтинг Тимошенко. Їх сумарний рейтинг є трохи вищим за рейтинг Януковича

32,9% українців готові підтримати прем’єр-міністра Віктора Януковича на президентських виборах.

Рейтинг Ющенка "переріс" рейтинг Тимошенко. Їх сумарний рейтинг є трохи вищим за рейтинг ЯнуковичаПро це свідчать оприлюднені сьогодні на прес-конференції в УНІАН результати дослідження, проведеного соціологічною службою "Український барометр".

При цьому, рейтинги двох інших провідних політиків за останні 2 місяці практично зрівнялись: так, чинного Президента Віктора Ющенка підтримують 16,6% виборців, 16,5% готові проголосувати за Юлію Тимошенко.

Керівник Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи на прес-конференції коливання рейтингів політиків, відзначив взаємозв’язок між падінням рейтингу Юлії Тимошенко та зростанням рейтингу Віктора Ющенка, яке соціологи пов’язують з рішенням президента розпустити Верховну Раду.

Також, за словами політолога, певне падіння рейтингів Тимошенко соціологи пов’язують з її тимчасовим зникненням з політичної арени протягом останнього періоду, тобто так званим "виходом з політичного контексту".

За даними дослідження, лідера комуністів Петра Симоненка підтримують 3,4%, голову ПСПУ Наталію Вітренко – 3,2%. За Юрія Луценка готові віддати свої голоси 2,9%, за Володимира Литвина – 2,2%, за Олександра Мороза – 1,9% виборців.

Водночас, проти всіх виступають 3,5%, не визначились – 12,7% опитаних.

Опитування проводилось соціологічною службою "Український барометр" з 19 по 28 травня, було опитано 2009 респондентів в усіх регіонах України, похибка вибірки становить 2,5%.
15 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
14:44
На Закарпатті СБУ викрила трьох пропагандистів рф Фото новина
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
» Всі новини